lv en ru

Kopš uzņēmuma izveidošanas, SIA VALTANKS Latvijas, kā arī Skandināvijas degvielas tirgū sevi ir apliecinājis, kā kvalitatīvu degvielas uzglabāšanas rezervuāru piegādātājs. 

SIA VALTANKS izgatavoti rezervuāri atbilst standartiem EN 12285-1 un EN 12285-2.

 

SIA VALTANKS piegādā viensienu, kā arī dubultsienu degvielas rezervuārus, kuru iekšējā virsma ir pārklāta ar divkomponentu epoksīdu, savukārt ārējā siena ar stiklaplasta pārklājumu.

 

Uzņēmuma darbības sākumā tika piedāvāts degvielas rezervuāru remonts zem zemes. Šādā gadījumā degvielas rezervuārs nav jāizrok, un kvalitatīvs rezervuāra iekšējās sienas remonts un tā pārklāšana ar stiklaplasta slāni tika veikts salīdzinoši īsā laikā.

 

No 2000.gada SIA VALTANKS ir apguvusi arī silosu ražošanu. Esam izgatavojuši smilšu uzglabāšanas torņus sākot no 2 m³ tilpuma un beidzot ar 100m³ tilpumu.

Kvalitāte

iso9001

 

Uzņēmuma produkcijas un darba kvalitāti apliecina saņemtie sertifikāti - A/S Inspecta Latvia un citi izsniegtie sertifikāti.

 

Skatīt visus sertifikātus.

 

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts

 

esf logoSIA „Valtanks” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings

 

SIA “Valtanks” ir noslēdzis 2015.gada 26.augustā līgumu Nr.L-ĀTA-15-3195 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “Valtanks” eksporta iespējas Somijā” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

SIA “Valtanks” 2015.gada 21.decembrī ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-15-3714 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “Valtanks” eksporta iespējas Kazahstānā” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Sadarbības partneri un klienti

gb tank     statoil logo   neste logo

Kontaktinformācija

SIA VALTANKS
Cempu iela 23, Valmiera 
LV-4201, Latvija
Telefons: +371 642 21047
Fakss: +371 642 21427
e-pasts: valtanks@valtanks.lv